تلفن:
چین دستگاه بازیافت پلاستیکی بازیافت سازنده
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

خوب بهتر است بهترین، آنچه که ما گفته ایم، آنچه ما انجام می دهیم. ماشین آلات بازیافت پلاستیک حرفه ای و دستگاه اکسترودر پلاستیک.

خانه

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

YUREFON MACHINERY CO.، LTD در سال 2000 راه اندازی شده است. بخشی از گروه SINO-TECH (شامل ماشین آلات Tongda، ماشین آلات و ماشین آلات و تجهیزات، YUREFON MACHINERY) به ویژه برای اکستروژن پلاستیک و دستگاه بازیافت پلاستیک است. ماشین آلات YUREFON MACHINERY، LTD به طور مداوم به تحقیق و توسعه و بازاریابی از انواع ماشین آلات اکستروژن پلاستیک و ماشین آلات بازیافت پلاستیک متعهد است. مشتری همیشه از تخصص و راه حل های حرفه ای ارائه شده توسط شرکت های گروه لذت می برد. بیش از 300 کارمند شرکت (که شامل بخش تولید، بخش فنی، بخش فروش، اداره پس از فروش، اداره امور مالی، بخش مالی) می تواند ماشین ما را در سطح بالایی از نوآوری، دوام و قابلیت اطمینان عملیاتی تضمین کند.

ما ماشین ما را به بسیاری از شرکت های معروف پلاستیک شرکت های شرکت در چین و بیش از 80 کشور در آسیای جنوب شرقی، شرق میانه، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی، اتحادیه اروپا، آفریقا ارائه شده است. به منظور بهبود کیفیت ماشین به طور مداوم. ما سیستم مدیریت کیفیت ما را کامل و در حال حاضر گواهی ISO 9001-2008 و CE.Warmly دوستان را از همه جهان به شرکت خوش آمدید و همکاری و ایجاد آینده جدید.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای شرقی

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : YUREFON

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3millon-5millon

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

YUREFON MACHINERY CO.، LTD در سال 2000 راه اندازی شده است. بخشی از گروه SINO-TECH (شامل ماشین آلات Tongda، ماشین آلات و ماشین آلات و تجهیزات، YUREFON MACHINERY) به ویژه برای اکستروژن پلاستیک و دستگاه بازیافت پلاستیک است.

خدمات شرکت

یورفون مفهوم: یکپارچگی، پیروزی برنده.


Yurefon Spirit: برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی.


هدف Yurefon: صرفه جویی در منابع زمین ما، بهبود بهره وری، بهبود کیفیت زندگی.


ارزش یورفون: فقط کیفیت بازار را در اختیار دارد و پیشرفت پیشرفت می کند.

از طریق کیفیت، توسعه توسط اعتبار و اثربخشی مدیریت، زنده ماندن.

شرکت تیم

یوروفون یک تیم پایدار و متحد دارد، همه ی اعضای اصلی تیم یوروفون هستند، ما با یکدیگر همکاری می کنیم، درک متقابل، بهترین کار را برای خدمت به مشتری انجام می دهیم، که می تواند همه را در تیم ما توسعه و رشد دهد؛ و مشتری راضی تر است، با مشتری برنده شوید.

Yurefon حرفه ای دستگاه بازیافت پلاستیک و تیم ماشین اکسترود شده

Yurefon حرفه ای دستگاه بازیافت پلاستیک و تیم ماشین اکسترود شده

YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5، شمالی Renmin Road، Changyinsha شهر، Zhangjiagang، جیانگ سو، چین
تلفن:86-512-58492269
Privacy Policy چین کیفیت خوب Plastic Washing Recycling Machine تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.