تلفن:
چین دستگاه بازیافت پلاستیکی بازیافت سازنده
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

خوب بهتر است بهترین، آنچه که ما گفته ایم، آنچه ما انجام می دهیم. ماشین آلات بازیافت پلاستیک حرفه ای و دستگاه اکسترودر پلاستیک.

خانه

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

YUREFON MACHINERY CO.، LTD در سال 2000 راه اندازی شده است. بخشی از SINO-TECH GRUP (شامل ماشین آلات TONGDA ، ماشین آلات VICTOR و MOLD ، YUREFON MACHINERY specially مخصوص ماشین های اکستروژن و بازیافت پلاستیک است. YUREFON MACHINERY CO.، LTD به طور مداوم به تحقیقات و توسعه و بازاریابی انواع ماشین آلات پلاستیک اکستروژن و ماشین آلات بازیافت پلاستیک اختصاص دارد. مشتری همیشه از تخصص و راه حل های حرفه ای ارائه شده توسط شرکت های این گروه بهره مند می شود. بیش از 300 کارمند شرکت - از جمله بخش تولید department گروه فنی ، گروه فروش ، پس از فروش ، بخش مدیریت ، دپارتمان امور مالی) می توانند دستگاه ما را در سطح بالایی از نوآوری ، دوام و قابلیت اطمینان عملیاتی تضمین کنند.

ما دستگاه خود را به بسیاری از شرکتهای معروف در زمینه تولید محصولات پلاستیک در چین و بیش از 80 کشور جهان در آسیای جنوب شرقی ، شرق میانه ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی ، اتحادیه اروپا ، آفریقا ارائه داده ایم. به منظور ارتقاء کیفیت ماشین به طور مداوم. ما سیستم مدیریت کیفیت خود را کامل کرده ایم و گواهینامه ISO 9001-2008 را قبلاً گذرانده ایم و CE.Wemly از دوستان دنیا به این شرکت استقبال می کنیم و با هم توسعه می دهیم و آینده جدیدی را ایجاد می کنیم.

یورفون دارای کارخانه تولید کارگاه تولیدکننده استاندارد است. افتخار ما را پوشش می دهد ماشین آلات بازیافت شستشو بطری پلاستیکی PET ، دستگاه جمع آوری گرانولهای پوسته PET ، دستگاه بازیافت پلاستیک فیلمهای PE PP ، دستگاه بازیافت پلاستیک فیلمهای PE PP ، دستگاه بازیافت گلوله های پلاستیکی PE PP ، ماشین آلات بازیافت شستشو بطری های پلاستیکی PP HDPE ، ماشین آلات بازیافت شستشو بطری های پلاستیکی PPE ، دستگاه سنگ شکن پلاستیکی زباله ، دستگاه پرکننده تک شافت ، دستگاه پشمی دو شافت ، خط اکستروژن لوله PE PE ، خط اکستروژن لوله پی وی سی ، خط اکستروژن ورق زهکشی کمر HDPE ، و ماشین آلات کمکی مرتبط.

Yurefon از فن آوری و تکنیک های بالایی برای دستگاه بازیافت پلاستیک و دستگاه اکستروژن پلاستیک برخوردار است ، ما می توانیم به مشتریان خود در تولید طرح خط و تولید چیدمان جریان کمک کنیم. کیفیت دستگاه های ما خوب و قابل اعتماد است ، طول عمر آن طولانی تر است. از استقبال شما برای برقراری روابط همکاری بلند مدت با ما استقبال می کنیم.

Yurefon با یک سیستم فروش کامل ، دستگاه بازیافت پلاستیک و دستگاه اکستروژن پلاستیک ما به کشورهای اروپایی ، آمریکای جنوبی ، آمریکای جنوبی ، شرق میانه ، آفریقا و آسیا صادر شده است. این سرویس شامل تجزیه و تحلیل محصول ، نتیجه گیری پروژه ، پیگیری تولید ، صادرات و خدمات پس از فروش می باشد.

یورفون دستگاه ما را با کیفیت بالا ادامه دهید ، و ستایش مشتری بزرگترین پیگیری ماست

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای شرقی

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : YUREFON

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3millon-5millon

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

شرکت ماشین آلات YUREFON ، LTD. در آن زمان مساحت کارگاه در حدود 700m2 بود ، عمده محصول دستگاه سنگ شکن و دستگاه کمکی است و دستگاه به سایر شرکت های ماشین آلات پلاستیک عرضه می شود.

پس از گذشت یک دهه فراز و نشیب ، ماشین Yurefon تجارت خوب و بدی را تجربه می کند.

اما مهم نیست که تجارت چگونه است ، یورفون همیشه ماشین با کیفیت خوب را تأمین می کند ، که باعث می شود بقا تا به امروز پیشرفت کرده است.

و با تجربه طولانی در تولید ، ما نه تنها دستگاه سنگ شکن و دستگاه کمکی را گسترش می دهیم.

ما کل سیستم های خط ماشین بازیافت پلاستیک را شروع می کنیم. و کنترل بسیار با کیفیت باعث می شود خیلی سریع deveped کنیم.

تاکنون Yurefon دارای تجربه خط ماشین بازیافت پلاستیک ، فروش ماشین آلات با کیفیت عالی در سراسر جهان است.

یورفون باعث بهبود تکنولوژی دستگاه بازیافت و دستگاه اکستروژن خواهد شد.

تا با مشتری در کنار هم توسعه پیدا کنیم.

و با تولید دستگاه بازیافت به محیط زیست کمک کنید.

خدمات شرکت

مفهوم یورفون: یکپارچگی ، برد-برد.

Yurefon Spirit: برای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات عالی.

یورفون هدف: صرفه جویی در منابع زمین ، افزایش بهره وری ، بهبود کیفیت زندگی.

ارزش های یورفون: فقط کیفیت بازار را تحت تأثیر قرار می دهد و پیشرفت پیشرفت می کند.

زنده ماندن از نظر کیفیت ، پیشرفت توسط اعتبار و کارآیی مدیریت.

از اولین تماس Yurefon به شما خدمات حضوری کامل می دهد ، می توانید نظرات خود را در منابع مختلف بیابید.

ارتباط خوب با مشتریان برای دانستن جزئیات محصول مورد نظر ، خروجی مورد نظر ، تأیید مدل های دستگاه چرخشی مناسب و تأمین کل قیمت های پروژه.

یورفون با احتیاط در مورد نیاز مشتری و ارتباط با همه جزئیات نیاز مشتری با دقت گوش فرا می دهد.

هر پروژه یورفون تمام جزئیات را مورد بحث قرار می دهد و پیشرفت را نیز رقم می زند.

Yurefon کنترل کیفیت بسیار سختی را در محصولات ما خواهد داشت ، تا اطمینان حاصل شود که کل سیستم دستگاه در کیفیت عالی است.

پس از آزمایش و پذیرش مشتری ، ما بارگیری و تحویل را ترتیب می دهیم ، کلیه اسناد را برای اظهارنامه گمرک جمع آوری می کنیم و همچنین به مشتری در ترخیص کالا از گمرک کمک می کنیم. مطابق نیاز مشتری ، مهندس را می توان برای نصب ، راه اندازی و آموزش اعزام کرد و برای هدایت جریان تولید و ترتیب کار مشتری پیشنهاداتی داد.

ما یک بار ضمانت یک ساله را تأمین می کنیم ، تمام مشکلات ناشی از دلیل ما توسط ما مسئول خواهد بود ، برنامه های حل مسئله ، قطعات تعویض شده و هزینه اکسپرس توسط طرف ما حل خواهد شد. پس از زمان ضمانت ، ما به مشتریان یادآوری می کنیم قطعات یدکی را به موقع خریداری کرده و به موقع با آنها تماس بگیریم تا از روند عادی خود اطمینان حاصل کنیم. به اشتراک گذاشتن تجربه و پشتیبانی از راه دور تمام طول ماشین آلات را پوشش می دهد.

خدمات خوب با توسعه مشتریان در کنار هم.

شرکت تیم

دستگاه بازیافت پلاستیک حرفه ای Yurefon و تیم ماشین اکسترودینگ

یورفون یک تیم پایدار و یونایتد دارد ، همه عضو تیم اصلی یورفون هستند ، ما با هم کار می کنیم ، تفاهم متقابل ، تمام تلاش خود را برای خدمت به مشتری انجام می دهیم ، که می تواند باعث شود همه افراد در تیم ما توسعه پیدا کنند ، رشد کنند. و بهتر است مشتری را با پیروزی مشتری رضایت بخش کنیم.

بخش تولید فنی برای بررسی و بحث در مورد نكاتی كه می تواند بهبود یابد ، جلسه منظمی برگزار می كند.

اداره امور فروش برای کمک به یکدیگر مرتباً با هم بحث می کنند.

شرکت برگزاری جشن جشن.

آموزش در فضای باز برای افزایش همبستگی و توانایی همکاری تیم.

برای افزایش رنگ های زندگی تورهای تعطیل ترتیب دهید.

YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5، شمالی Renmin Road، Changyinsha شهر، Zhangjiagang، جیانگ سو، چین
تلفن:86-512-58492269
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب دستگاه بازیافت پلاستیکی بازیافت تامین کننده. © 2018 - 2020 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.